Tak se obávám...

19. července 2007 v 14:33 | Akee
... že dnešek opět probendím nicneděláním.
.
Byla jsem - kvůli noční brigádě- nucena vstávat až kolem jedenácté a toto pozdní vstávání mě přeneslo do poněkud melancholické nálady. Není mi dobře.
Je mi na nic ze všech svých vrstevníků, bydlících v blízkosti mého bydliště... "Nejlepší kamarádka" vyzdradila do celého okolí věc, kterou jsem ani za mák netoužila roztroubit do světa. Mrzí mne, že už snad nikdo /alespoň z mého okolí/, jak z ženského tak mužského pohlaví, netuší, co je to láska... A je mi zle z těch všech povrchností, které obklopují život mladých.
.
Ale co s tím nadělám... Nechci říkat, že s tím nenadělám nic, protože snad vím, že to není pravda. Mohla bych se tedy snažit s tím něco dělat. Ale dnes se mi zrovna nechce. Raději si půjdu číst. .... a řešit příjemnější věci.
.
Mám novou andulku. Byla jsem si pro ni včera k samotnému Panu Chovateli a ten mi vybral nejhodnější z nejhodnějších. Je moc krásná, tmavě šedá. Je to andulák a jmenuje se Edmund. Každý z nás lidí je svým způsobem takovým Edmundem /Letopisy Narnie/.
Je tedy docela paradoxní, že jsem to jméno dala zvířeti... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edith Edith | Web | 22. července 2007 v 12:58 | Reagovat

povrchnost vládne světu! (alespoň světu mladých) Snad z toho vyrostou...

ale co s tím nadělat? Kdo by se o něco pokoušel, by byl asi označen jako blázen... lidi asi nezměníš, bohužel :( Rozhodně ne všechny a rozhodně ne ty, kteří o to sami nestojí...

našla jsem andulku, opuštěnou... na dětském hřišti, myslela jsem, že už je mrtvá... ale vzala jsem ji domů a tam se zotavila... jenže ji pak máma dala do zverimexu :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.