Dobré ráno, hezký den...

26. září 2007 v 6:32 | Akee
...přeji všem...

Dlouho se v této ranní rubrice nic neobjevilo, a tak se snažím napravit reputaci. Konečně se mi podařilo vstáti dříve než o půl sedmé, a tak mám něco málo volného času navíc. A myslím, že je to fajn. Člověk potřebuje chvíli ranního volna, pro čtení, pro uvolnění, pro nachystání se na celý den... A tak se uvolňuji a chystám.
Dnešní den asi nebude žádný med. Ostatně jako všechny ostatní. Hned první dopolední pochotku budou podávat cosi jako hořký odvar čehosi blemtajzního, co se mimo jiné nazývá školou... Pak bude pár hodin volna a k večeru podávají bez chuti, snad možná trochu slazenou francouzštinu.
Podle mě stejně nezáleží na okolnostech okolo nás, ale záleží na tom, jak se na kterou věc díváme a jak ji přijímáme. A správně se dívat není nic lehkého... ale s trochou tréninku se to dá.
Takže vzhůru do zápasu!

Nepředpokládám, že by někdo dočetl až sem. Odhodila jsem svou naivitu, která mě udržovala, že prý jsem někdy vyhrála zájezd do Francie za literární soutěž - ale já ji vážně vyhrála, ne snad? Včera mi paní učitelka, ta třídní, ta blbá beruška, absolutně zkritizovala slohovku. Jsem teď podle ní největší socka ze třídy, píšu nudně, píšu zmateně, a takhle by to tedy dál opravdu nešlo. No fuj. ...dost mě to včera vzalo, ale nyní to beru v klidu. Paní učitelka mě nemá ráda. Má ráda všechny , všem říká zdrobnělými jmény, ale mé jméno vyslovuje tvrdě a nepříjemně. To se pozná, nemusí mě. :) Ale ať nemá obavy, já ji také ne....
Snad jen se omlouvám, že jsem vás opět znudila svým dalším článkem. Ale berte mě, jsem na tom přeci tak moc špatně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paajik Paajik | Web | 26. září 2007 v 14:03

nn mě jsi vůbec neznudila, dočetla jsem ho hezky celej. A z paní učitelky si nic nedělej, podle mě mele bláboly. Když si čtu tvůj článek, tak mi přijde slohově úžasně napsaný :) (i když já samozřejmě neumim psát nějaký extra slohy, tak poznám, když je někdo píše hezky..lol :D ).

Komentáře jsou uzavřeny.