Vsuvka...

9. září 2007 v 17:40 | Akee
"Čím více mi zima zalézá pod kůži a čím víc křehnu v neusušitelně mokrém oblečení, tím více si uvědomuji dokolanou krásu pocitu sucha a tepla.
Čím více mne obklopují nepříjmenosti a čím víc podléhám marnosti, zoufalství a nepotřebnosti, tím více si uvědomuji famózně krásné dobro při otevření evangelia a myšlence na Boha"

/Čím déle poslouchám "Dare you to move" a čím víc myslím na Andrewa, tím více se mi slzy derou do očí/

...tolik by bylo o adapťáku.

Myslím, že tyto dvě souvětí napsané v profukující chatce celkem výstižně vyjádřily většinovou část adaptačního pobytu. Nebyl to žádný propadák, situace prostě jen kopírovaly okolnostmi ovlivněné dny. Taky jsem zjistila, že mým velkým uměním je dávat se dohromady /myšleno být v chatce/ s takovými, kteří mně nesedí. Má spolubydlící byla i ona slečna z předešlého článku. Nemýlila jsem se. Je sprostá, kouří, pije, mluví o ničem, mluví neustále, a spolu s druhou a poslední spolubydlící chodila často navštěvovat kluky do dousedních chatek...

Ale což. Adapťák je zdárně za mnou a jediné a další, co mě v příštích dnech čeká, je začleňování se do stereotypního školního městského života.

Nevím co dál napsat. Dnes ve mně skoro nic není. Žádné plodné myšlenky, nic nového. Včera jsem si udělala nový náramek a mám z něj radost. Ale vůbec nestíhám. Potřebuji udělat tolik věcí, na druhou stranu se mi zas dělat nic nechce. A na stranu třetí musím každou chvilkou něco pracovat a pomáhat. Takže je to složité. Hodně čtu, možná se zde někdy objeví nějaká recenze na knížku nebo nějaký poetický text. Uvidíme.
Za chvíli jedeme pryč, musím končit.
...Prázdná. Ale přesto s plamínkem naděje. Je to lepší, o mnoho lepší....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alqarin Alqarin | Web | 10. září 2007 v 20:38

No, tyhle pocity vcelku znám a musim říct, že si to člověk opravdu neužije, ale to, že si pouštíš Dare You to Move je skoro ten nejlepší lék, nedovedu si představit lepší píseň, kteá by ti z tohohle stavu měla pomoct... A pak samozřejmě taky pomáhá se z toho vypsat...:-)

Komentáře jsou uzavřeny.