...v druhé půlhodině...

5. listopadu 2007 v 15:24
Měla bych být ve škole... ale nejsem. Včera ráno mi bylo strašně špatně a já myslela, že umřu. Pak se to ale zlepšilo a já s klídkem a mamkou jela nakupovat do Brna. Přijeli jsme pozdě večer, já nebyla naučená, a tak z toho vzešlo, že dnes školu nenavštívím.
Tak jsem doma, sama, učím se jak ten vůl, a nutím se napsat článek, protože si říkám, že tento týden už k tomu nebude mnoho příležitostí.
Nemám pádný důvod nebýt ve škole, ale taktéž nemám pádný důvod tam být. A už vůbec nemám pádný důvod, pro píšu tento článek. :) Vážně nevím.
Zase jsem v situaci jakéhosi odevzdání se. Nějak to všechno nechávám plynout, ač bych měla tisíc důvodů se hroutit. Stereotyp je sice stereotypní, ale aspoň mám své myšlenky, které jej dokáží překrýt.
Od rána se snažím učit. Nejde mi to, tak se motivuju s tím, že se půl hoďky učím a druhou půlhodinu dělám činnost mně libou. Třeba koukám na PrisonBreak, jím cheesburgery nebo píšu na blog... yop
...Lidi, já se tak těším na víkend. Co bude? No nic nebude. Ale nebude ani škola. A vo tom to je :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paajik Paajik | Web | 5. listopadu 2007 v 17:31

Jéé taky už se děsně moc těšim na víkend ... :)

2 Alqarin Alqarin | Web | 5. listopadu 2007 v 22:13

Jo, no tyhle pocity znám, když třeba zůstaneš doma místo školy, abych pravdu řek, na základce jsem to dělal dost, ale teď už se bojim, žere mě to ta škola, je to drsný, v dnešní době se kladou nároky na špatnym místě, vě škole, na učení a šprtání místo na věci na kterejch záleží asi, na nějaký dovednosti třeba, aspoň já si přídu docela k ničemu, mám něco ze školy, nějaký vědomosti, ale to, že vim, že so nějaký krycí a vodivý pletiva, mi v životě moc nepomůže... A proč to tady takhle melu? Nevim, jen souhlasim, že občas je správný do tý školy nejít, zvlášť když je špatně a člověk neumí moc látku...;) A jako děláš to dobře s tim střídáním činností...:-) No nic, díky za další prima článek a hodně štěstí ve škole...;)

3 Aailyyn Aailyyn | Web | 5. listopadu 2007 v 22:27

Ahoj Akee, díky za komentář, těší mě, že jsem tě ještě tak nějak neztratila, byla by tě škoda, holt někdo musí zachraňovat čest blogerů mladší generace, aby bylo vidět, že ne všichni dovedem akorát kopírovat :-) jinak doufám, že jsem na sestřičku nebyla moc zlá, taky jsem občas dost jízlivá :-)

4 Aailyyn Aailyyn | Web | 7. listopadu 2007 v 17:51

Alqarin: nejít do školy když neumíš, mi nepřijde jako ideální řešení... když už neumíš, tak je dobrý do školy naopak chodit a aspoň projevovat snahu, na apatii a flinkání se, jsou kantoři velmi velmi alergičtí... a aspoň u nás je nejití do školy ten největší bič, jakej si člověk může na sebe uplíst, což poznáváme všichni, takže v období různejch nemocí je to fakt prča, nemocný, nastydlí posedáváme ve škole, kýcháme na sebe, ale doma se nikomu zůstat nechce, všichni tam jsme, dokud jen trochu můžem :-)

5 Alqarin Alqarin | Web | 7. listopadu 2007 v 20:15

Aailyyn: No jasně, tak každej to cejtí jinak, jak jsem psal, teď už se snažim chybět co nejmíň, ale na základce jsem prostě do školy radši nechodil, popravdě řečeno si řikám, že jsem na to měl možná kašlat mnohem víc, jelikož na gymplu si v tomhle nejspíš neškrtnu a u nás to nebylo tak děsný, když sem chyběl, jen byly řeči, ale to tak asi vše, dycky jsem to nějak dohnal, každej prostě preferuje něco jinýho, neřikám, že můj postoj je dobrej, nejspíš je dokonce špatnej, ale mě vyhovoval...:-)

6 Aailyyn Aailyyn | Web | 7. listopadu 2007 v 23:27

Alqarin: na základní škole je to samozřejmě o něčem jiným, my si za tichého souhlasu všech vyučujících psali omluvenky, jak se nám to hodilo a do školy jsme chodili, jak jsme (ne)chtěli :-)

Komentáře jsou uzavřeny.