"na tvoje hříchy nakreslím lásku"

2. ledna 2008 v 20:43 | Akee
Ha, tak jsem se už podívala na školu. Ale vypadala vážně strašně, tak jsem jen odvrátila oči a šla se dívat na příjemnější věci. Vždyť jsou ještě prázdniny,ne? :)
Stačí mně jediná věc a tu, jak se zdá, můžu mít. Stačí jen uvěřit tomu, že věřím a věřit tomu, že věření je to jediné, co k víře potřebuji. =D Nehodlám to tu dál rozvádět, snad jen můžu říct, že se po pádech opět začínám zvedat. Hmm, po kolikáté už? Žeby po milionosmé? Nebo už miliondeváté? ...to je jedno, ale já věřím, že to bude naposled. He, tomu se říká odvaha.
V prázdninové době jsem začala povíc poslouchat Reflexy. Hodně často hrávali o velkých prázdninách na zábavách v D☼ubí, a tak jsem si jednou řekla, že si trochu zavzpomínám. Cédéček mám od nich 5, ale jen jedno stojí za častější poslech - "mám se líp". Když jsem si je pustila poprvý, začala jsem brečet jak želva. Ta síla prázdnin je opravdu velká :). Až po dalších poslecích jsem se dokázala držet a začala vnímat nejen realitu, ale i texty písniček. Yo, texty nic moc, povětšinou "klasické zábavové", ale přesto by se našlo pár výjimek. Kupříkladu text, co mám v nadpisu... Myslím že je to docela trefné a výstižné.
Jsem celkem v očekávání, co mi přinese zítřek. A co se bude dít? No nic. No právě. Bude normální den a já mám odvážný plán. Heh. Dopoledne půjdu do školy, ne, neztrapním se tam, a bude normálně, po škole si půjdu koupit barvu na vlasy, ne, už pak nebudu vypadat jak vybledlá zebra =D, pak půjdu na bus, na devatenáctku, tam pokecám s klukama na osumnáctce, co jedou do vesnic, mírně jihovýchodně od mé vesnice, ne, taky se neztrapním. Odpo se budu učit, ne nebudu znechucená a nebudu se předtím 2 hodiny nutit. Pak budu do desíti pařit na ajsku. Na závěr toho všeho, ne, nebudu nešťastná z uplynulého dne a bude to fajn.
Everything will be okey, just believe.
So
"Po schodech do nebe
půjdu já pro tebe,
na chvíli chci tě zpět,
bez tebe to nejde,
po schodech do nebe
půjdu já pro tebe,
na chvíli chci tě zpět,
snad mě to přejde."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Souveraine de poupées Souveraine de poupées | Web | 2. ledna 2008 v 22:38

ahoj! promiň, že dneska asi moc neokomentuju tenhle článek...chtěla jsem jen poprosit o souhlas, abych si tě přidala do oblíbených...(poslední dobou jsem tu pečená vařená:D)

2 Souveraine de poupées Souveraine de poupées | Web | 3. ledna 2008 v 11:30

mlčení znamená souhlas?...

3 Alqarin Alqarin | Web | 3. ledna 2008 v 17:00

Tyjo, to je zlváštní, teď jsem si teprve přečet tvůj článek a úplně mě to zarazilo, já jsem dnešní den prožil skvěle, přibližně tak, jak píšeš ty... Doufám, že je to znamení, že ty jsi na tom stejně, dnešní den byl určitě nějak zvláštní...:-)

4 Akee Akee | Web | 3. ledna 2008 v 19:41

Souveraine de poupées: holka, ty mě potěšuješ :), jo, odpovězeno u tebe...

Alqarin: No, dnešní den nebyl sice podle očekávání, ale na druhou stranu nemůžu říct, že by byl hodně pod očekávání... Zvláštním ale určitě byl, to souhlasím a věřím že nám přinesl další nové poznatky, do života nezbytné :)

5 Souveraine de poupées Souveraine de poupées | Web | 5. ledna 2008 v 22:10

Tak už jsem tu zase poněkolikáté a potřebuju novou dávku článků...

6 Akee Akee | Web | 10. ledna 2008 v 14:48

:) ... Joo, budu se snažit tak moc, jak to bude v mých silách :).  Trvá mi dny a často i týdny, než mě přepadne psací nálada, takže nezbývá než vyčkávat, kdy si nálada usmyslí přepadení provést... tak snad zase časem něco napíšu, zatím vydrž... ;)

Komentáře jsou uzavřeny.