tak jo ;)

17. března 2008 v 17:54 | Akee
Tak sem "zpět" - tak moc zpět, že je potřeba daný slovo dát do uvozovek. Jak moc totiž...? Tak moc, že to tu z větší části zabaluju a loučím se s vypisováním textů typu "dělala sem to a to, myslela nad tím a tím". K čemu taky, ono v době blogový pauzy mi to vůbec nechybělo, naopak, myslím že to tak bylo lepší... - žádný přemýšlení nad tím, jak bych daný okamžik zvěčnila, jak bych popsala svoje myšlenkový pochody. Tak prostě byly, a to stačí ne... (→ koukám že tu sou nový smajlíky... dobřee :D)
Jasně, člověk, když se cítí málo chápán, cítí, že se o něm málo ví, tak to někam napíše, někam na veřejný místo, a hned je mu líp... Ale proč bych měla něco někam psát, když už vím, že mě někdo absolutně chápe a je furt se mnou. Tak sem prostě taky a žiju si okamžiky, aniž bych cítila potřebu, že se s nima musím podělit s internetem...
Staly se nehorázně příšerný věci a já díky nim pochopila věci násobně hezčí. Ty teď poznávám, poznala sem maximální jistotu, kterou se teď učím přijímat a žít s ní. Nafurt.
Takže zesručněně říkám, mizím ze světa internetu, protože v tom skutečnějším světě mě čekají věci přece jen opravdovější, větší a doufám, ne, věřím, že i lepší. Skutečný věci chcu nechat skutečnosti a nechcu to strkat do esejí... hlava si tak přece jen o něco víc odpočne, tak proč jí to nedopřát že B)

Ale. Na druhou stranu zas nechci aby to znamenalo nějaký rušení blogu či tak něco, tak prostě tu je a když budu chtít, jednou za čas sem dám nějakou básničku, fotku, komentář, video, citát, nápad... Ale fakt jen když budu chtít, nečekejte pravidelnost.
A dál pozbývám fantazii, jak víc se s váma rozloučit, tak se mějte nejvíc fajn, díky vám za každý komentář a vzpomenutí a tak...
S komentářema na vašich blozích samozřejmě nekončím a budu vás nadále ráda navštěvovat.
Mějte se, Akee :*
mám vás ráda, všechny vás, co sem vás poznala přes blogy, vás v "oblíbených" především :) . A myslím to fakt, jak se to ve skutečným světě myslívá. .... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.