a song

20. června 2008 v 15:46 | Akee
zamilovala jsem se do hudby písničkáře Tomáše Kluse. Mám angínu, a tak celý dny trávím - trávila jsem - v posteli a u televize. Včera v Medúze jsem viděla s tímhle sympaťákem rozhovor a hned si mě získal... Jo a má narozky přesně ve stejný den jako já! :-) Taková zjištění vždycky příjemně potěší, stejně tak jako u Sonnyho Sandovala... ten je jakoby o den mladší. Až na to, že je přece jen starší o nějaký to desetiletí... mínus den :-) he no to je jedno...
Včera sem ukončila jednu věc, uhmm, ulevilo se mi, ale nadruhou stranu mě mrzí, že jsem zklamala. Jenomže takovej je život, člověk musí brát aspoň trochu ohledy i na sebe... Tyjo a tak si teď říkám, dneska byl asi poslední učící den! Sice jsem ve škole nebyla už týden, ale jo, taknějak to bude... To znamená, že mám prakticky prázky... jou.. jouvajou... :)
teď ještě zpět k Tomášovi. Dám sem video jedné písničky z jeho alba... Je... úžasná. Stejně tak jako jeho album... (tyjo ono to video asi nefakčí... tak mrkněte dyžtak sem: http://youtube.com/watch?v=1dgT5BTby_E )

Přeju všem krásný prázky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cuzán Cuzán | Web | 20. června 2008 v 16:11

Hmm, pěkná písnička. Tomáš má pěknej hlas.

Člověk by měl myslet na sebe. Aspoň když jde o sebe samu. To sice nedává smysl, ale je to houpačka, jednou zklameš Ty a pak jsi to Ty, kdo je zklamaný... A to je taková neútěšná jistota.

2 Cuzán Cuzán | Web | 7. července 2008 v 22:27

Koukám, že sem moc nepíšeš... No, chtěla jsem Ti jen říct, že jsem s Alliance de frange udělala takovej úkol, pro ofináře. A Ty ses kdysi registrovala, tak se koukni na ten úkol a splň ho. Dík a promiň za takovýhle debilní upozornění.

3 Alqarin Alqarin | 8. července 2008 v 19:00

Ahoj, no tak jsem se konečně dokopal k odpovědi na tvůj e-mail a hlásí mi to, že máš plnou schránku či co, tak dyžtak když budeš mít čas, omrkni to...:-)

Komentáře jsou uzavřeny.